GAZETE MUDANYA’NIN 9. SAYISI ÇIKTI

Pazar 10 Ocak 2010

Mudanya Gazeteciler Derneği, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde yayın organı olan GAZETE MUDANYA’yı okurlarıyla buluşturdu.

(10/01/2010) – Mudanya Gazeteciler Derneği (MGD)’nin yayın organı olan “GAZETE MUDANYA” dokuzuncu sayında, 21. yüzyılın ilk 10 yılında Mudanya’da yaşananlar ile gelecek 10 yıldan beklentileri ele aldı. “Raflar proje, Mudanya çile dolu” manşeti ile okurlarıyla buluşan gazete, 2010 Mudanyasının fotoğrafını çekti.
MGD Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Gerçekçi yazısında, Mudanya’nın gün geçtikçe her alanda gelişirken, sorunları ile büyüdüğüne dikkati çekti. Milletvekilleri ile ilçedeki siyasilere seslenen Gerçekçi, yazısında, “2000’li yılların başında hayalini kurduğumuz ancak 2010 yılına adım atılan şu günlerde göremediğimiz Mudanya’yı sizlere sunmak istedik. Amacımız burada suçlu aramak değil. Hedefimiz, Mudanya’yı daha ileriye taşımak ve doğa, kültür, sanat gibi kriterlerle ilçeyi daha dikkat çekici hale getirmek. Bu nedenle gazetemizi de Mudanya basınının bir takdimi olarak siz Milletvekilleri ile ilçedeki siyasilere sunuyoruz” ifadelerine yer verdi.
Alpaslan Yıldız, Ömer Perperik, Çetin Gerçekçi, Nurettin Kurtuluş, Mustafa Öz, Ateş Gürman’ın yazılarıyla katkı sağladığı gazetede, Kent Konseyi’nin ilçe ile ilgili görüşlerini Uğur Salman alırken, amatör küme takımlarından Mudanyaspor ile Burgazspor’un son 10 yılını Yasin Batuk araştırdı. (MGD)
Gazete Mudanya

Posted by admin / Filed under:Bizden Haberler andEtkinlikler

Yorumlara kapanmıştır.