DP İLÇE YÖNETİMİNDEN MGD’YE ZİYARET

Salı 11 Mayıs 2010

Demokrat Parti (DP) Mudanya İlçe Başkanı Meryem Bizimtuna ve yönetim kurulu üyeleri, Mudanya Gazeteciler Derneği (MGD)’ni ziyaret etti.

(11/05/2010) – Kayyum yönetimden kongreyle devraldıkları görev sonrasında ilçedeki ziyaretlerini sürdüren DP’liler, MGD’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

MGD Başkanı Yavuz Gerçekçi ile dernek sekreteri Uğur Salman ve Denetleme Kurulu Üyesi Çetin Gerçekçi’nin hazır bulunduğu ziyarette, partisinin iktidara yürüyen bir kadro oluşturma çabası içerisinde olduğunu belirten DP İlçe Başkanı Meryem Bizimtuna, Türkiye’nin tek umudunun Demokrat Parti olduğunu vurguladı. Kendisinin de bir basın mensubu olduğunu hatırlatarak, halkın ortak sesi olan basına, kulak ve değer verdiklerini kaydeden Bizimtuna, “Basının demokrasideki önemini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle çalışmalarımıza basını, dolayısıyla Mudanya Gazeteciler Derneği’ni ziyaret ederek başladık” dedi. Bizimtuna, yerel siyasette ses getirecek çalışmalara da imza atacaklarını söyledi.

MGD Başkanı Yavuz Gerçekçi ise, partililere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, Meryem Bizimtuna başkanlığındaki DP İlçe yönetimine, yeni oluşum sürecindeki çalışmalarında başarılar diledi. Mudanya Gazeteciler Derneği olarak siyasi partilere eşit mesafede olmaya özen gösterilerini belirten Gerçekçi, konuklara MGD logolu “Kalemine sahip çık” mesajlı kalemlerden hediye etti. (MGD)

Posted by admin / Filed under:Bizden Haberler

Yorumlara kapanmıştır.