KADIN MECLİSİ’NDEN GAZETECİLERE NEZAKET

Salı 21 Şubat 2017

mgd-kentkonseyi-kadinlar(21/02/2017) – Mudanya Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı İpek Demirtaş ve yönetimi, ilçedeki protokol ve sivil toplum örgütü ziyaretlerini Mudanya Gazeteciler Derneği ile sürdürdü.

Mudanya’daki kadınların sesi ve köprüsü olacak çalışmalarla kadınlara yönelik etkinlikler planladıklarını duyuran Kadın Meclisi Başkanı İpek Demirtaş, gazetecilerden Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Mart ayı içerisinde yapacakları faaliyetleri öncesinde destek istedi. Samimi ortamda geçen ziyarette kadın meclisi hakkında bilgiler veren kadınlar, önceliklerinin çevre bilincini oluşturmak adına başta zeytin olmak üzere ilçede organik tarımın geliştirilmesini sağlayacak çalışmaları kurum ve kuruluşların işbirliğiyle hayata geçirmek istediklerini anlattılar. Çevre bilinci oluşumunu temelden verme adına okullarla işbirliğine gidileceğini kaydeden kadınlar, özellikle çocukların mutluluğunu sağlayacak projelerle farkındalık oluşturmak istediklerini söyledi.

Mudanya Gazeteciler Derneği üyeleri Hakkı Ovatman, Öner Kıran, İsmail Özgirgin ve Özge Gerçekçi’nin de hazır bulunduğu ziyarette Dernek Başkanı Yavuz Gerçekçi, kadın meclisinin çalışmalarında başarılar dilerken, kendilerine her konuda destek olmaya hazır olduklarını söyledi.  (MGD)

Posted by admin / Filed under:Bizden Haberler

Yorumlara kapanmıştır.